یکشنبه 31 سرطان/تیر 1403 برابر با Sunday, 21 July , 2024
حمیدرضا حسین‌پور پنجمین بازیکن فوتسال افغانستان به لیگ عربستان پیوست

حمیدرضا حسین‌پور، به عنوان پنجمین بازیکن افغانستانی به لیگ فوتسال عربستان پیوسته است.

به گزارش ایراف، مسئولان فدراسیون فوتبال افغانستان از پیوستن حمیدرضا حسین‌پور، ملی‌پوش افغانستان به تیم الطائی در لیگ برتر فوتسال عربستان خبر داده‌اند.

این در حالی است که پیش از این، سید حسین موسوی نیز با این تیم قرارداد بسته بود. سید حسین موسوی به عنوان بازیکن آزاد به تیم الطائی عربستان پیوست تا در نیم فصل دوم لیگ برتر عربستان برای این تیم به میدان برود.

موسوی پیش از این در لیگ برتر ایران و در تیم ایرالکو اراک بازی می‌کرد. قرارداد این بازیکن با تیم الطائی دو ماهه است.

موسوی پیش از این در رده باشگاهی و در سال ٢٠٢٠ برای تیم الغبیری لبنان بازی کرد و در چهار بازی، شش گل به ثمر رساند. او در سال ٢٠٢٢ برای تیم رکن آذین مشهد ایران بازی کرد، سال ٢٠٢٣ در لیگ برتر فوتسال افغانستان عضو تیم صداقت بود و در این تیم درخشید. بعد از آن موسوی به تیم ایرالکو در لیگ برتر ایران پیوست و در ١٨ بازی، ٥ گل و سه پاس گل به نام خودش ثبت کرد.

موسوی ۱۶ بازی برای تیم ملی بزرگ‌سالان و ۱۳ بازی برای تیم زیر ٢٠ سال افغانستان انجام داده و مجموعا برای این دو تیم ٢٧ گل به ثمر رسانده و با تیم زیر ۲۰ سال افغانستان به مقام نایب قهرمانی آسیا رسیده است.

احتمال پیوستن یک ملی‌پوش دیگر افغانستان نیز به تیم الطائی وجود دارد که هنوز قطعی نشده است.

غیر از حسین‌پور و موسوی، سه بازیکن دیگر افغانستانی به نام‌های علی امیری، حسین حسن‌زاده و مجتبی محمدی نیز در لیگ عربستان حضور دارند.

لینک کوتاه: https://irafnews.com/?p=7919

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب
پر بازدیدترین ها