چهارشنبه 3 اسد/مرداد 1403 برابر با Wednesday, 24 July , 2024
کمیسیون انتخابات پاکستان گروگان ارتش است

مولانا فضل الرحمن؛ رئیس حزب جمعیت علمای اسلام شاخه فضل در ادامه اعتراضات خود به نتایج انتخابات پاکستان گفته: کمیسیون انتخابات پاکستان در گروگان حاکمیت (ارتش) است.

به گزارش ایراف، فضل الرحمن با بین اینکه تا زمانی که تصمیم گیری ها از سوی حاکمیت صورت می‌گیرد برگزاری انتخابات و نظام پارلمانی بی فایده است، افزود: انتخابات در پاکستان زمانی مفید است که نمایندگان مردم وارد پارلمان شوند و آنها برای سرنوشت و آینده کشور تصمیم بگیرند.

فضل الرحمن با بیان اینکه با تحریک انصاف درباره تحولات سیاسی هیچ تفاهمی نکرده است گفت: ارتفاع دیوار بی اعتمادی و اختلافات با تحریک انصاف به بلندای کوه است، اما به عنوان یک سیاستمدار درهای گفتگو را با احزاب مخالف هیچ وقت نبسته ام.

رئیس جمعیت علمای اسلام پاکستان با بیان اینکه هزینه و انرژی زیادی صرف تبلیغات انتخاباتی می شود، گفت: اگر نتیجه این زحمات به ثمر ننشیند پس فایده انتخابات چیست؟

مولانا فضل الرحمن در دسامبر 2020 جنبش دموکراتیک پاکستان را با حضور 13 حزب سیاسی از جمله حزب مسلم لیگ نواز و حزب مردم با هدف سرنگونی دولت عمران خان تشکیل داد، اما اکنون خود به نتیجه انتخابات معترض است.در این رابطه مطالعه خودداری فضل الرحمن از پیوستن به ائتلاف احزاب پاکستانی برای تشکیل دولت پیشنهاد می شود.

لینک کوتاه: https://irafnews.com/?p=6427

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب
پر بازدیدترین ها